čtvrtek 8. prosince 2016

Děkuji. Z celého srdce.


17.7.2013 se zrodil On the Leaf. Moje zpovědnice myšlenek, úvah a vzpomínek se časem přerodila v plnohodnotný blog, kterému jste vy pomáhali růst. Blog, díky kterému jsem poznal zajímavé lidi a nové přátele. Blog, díky kterému jsem se mohl podílet na skvělých projektech. Blog, který byl součástí mnoha příběhů. Blog, který mi ukázal i temnou stránku sféry. Blog, který mne mnoho naučil a díky kterému jsem získal zkušenosti, které mne v životě posunují dále. Blog, kterému píši tento epilog. 

Právě čtete 169. článek, který je zároveň posledním. Vyměnili jsme si spolu 6655 komentářů, které k mému překvapení a situaci (nejen) na československém internetu byly až na pár jednotkových výjimek pozitivní. Podporovali jste mne na facebookové stránce blogu i na mém soukromém instagramu, který se stal tomuto blogu plnohodnotným partnerem. Nechci být příliš sentimentální, blíží se Vánoce a ty bývají sentimentu plné (a to je správně!). Znáte spousty mých tajemství (takže už to nejsou tajemství =) ), přání, zážitků, ale i bolestí a strachů. On the Leaf byl místy velmi osobní. Až se sám sebe občas ptám, když si zpětně některé články čtu, zda jsem udělal dobře. Udělal. Vždy si stojím za tím, co napíši. A toto je poslední kapitola 41 měsíců trvajícího příběhu. 


Na druhou stranu většina z vás (já doufám, že všichni =) ) dobře víte, že je tady projekt MesHommes, který tvoříme společně s Patrikem. Není už tak hluboce osobní, je svým zaměřením přece jen trochu jinde. Naším cílem je být více a více na cestách, poznávat nová místa, lidi, zvyky, kultury a místní kuchyni. Tím ale nezavrhuji možnost, že čas od času na něm nemůže přibýt článek, ve kterém se opět ponořím do svých myšlenek a niterných pocitů. Budu rád, když si MesHommes dáte do svých Oblíbených, když budete MesHommes sledovat na facebooku a youtube (slibuji, že brzy přibudou nová videa z cest) a také na instagramu

Děkuji. Z celého srdce. 
Děkuji vám, fanouškům a čtenářům. A děkuji také vám, kteří jste projevili důvěru ve mne a blog On the Leaf a rozhodli se pro spolupráci. Velmi si toho vážím a pevně věřím, že můžeme společně pokračovat a fungovat i na MesHommes

PS: facebook stránka On the Leaf do konce roku splyne s facebook stránkou MesHommes, tak se toho prosím nevylekejte ;) 

5 komentářů:

 1. Právě jsem dala MesHommes do oblíbených ... tak je vše v pohodě ..
  Díky za hezký blog, ráda jsem sem chodila.
  Radostný předvánoční čas přeju Vám oběma a těším se na reportáže z cest.
  Jarka

  OdpovědětVymazat
 2. Very nice! I just love it !
  Kiss, Léa
  https://www.luxetoutou.com

  OdpovědětVymazat
 3. Love your post dear ♥
  If you want you can check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/?m=1

  OdpovědětVymazat